לפרטים חייגו:
073-215-8309

קבלן רשום

  תעודת קבלן רשום

  סיווג קבלנים 


  עבודתם של קבלנים היא מורכבת בהרבה ממה שנדמה, ודורשת עמידה בתנאים רבים. תנאים אלו מאפשרים רישום בפנקס הקבלנים ואף מסמנים את יכולות העבודה, היקף הכספים בהם רשאי הקבלן לעבוד ובאיזה ענף – ראשי או משני – עליו לעסוק. בהתאם לכל זאת, גם הרווחים הכספיים שנובעים מכך. בהתאם, סיווג קבלנים מצביע באופן ישיר על השאלה האם קבלן מסוים נחשב קבלן מוכר ומה היקף העבודה שלו. 

  סיווג קבלנים ורישומם

  מחפשים אחר קבלן אך אינכם בטוחים האם מדובר בקבלן הגון ומוכר? רצוי לבדוק האם הוא רשום בפנקס הקבלנים. בדיקה זו אף תפרט לכם על היקף העבודה של הקבלן והכי חשוב – על הסיווג הקבלני שהוא קיבל. למה הכוונה? סיווג קבלני מצביע על אפשרותו של הקבלן לגשת למכרזים, על ההיקפים הכספיים בהם הוא עובד ועוד פרטים חשובים אחרים שרלוונטיים עבורכם בבואכם לרכוש דירה או בית מקבלן.

  • סוגי סיווגים קבלניים

  תנאי הסיווג והחלוקה שלהם לרמות שונות נקבעות בהתאם לתקנות רישום הקבלנים. חשוב לציין שבכל ענף בארץ, בין אם מדובר בענף הבנייה, ענף כוח אדם, או ענף התשתיות והפיתוח, ישנם 5 דרגות סיווג עבור קבלן רשום בפנקס הקבלנים. כל רמת סיווג מצביעה על היקף כספי בו הקבלן רשאי לעבוד.

  • כיצד מעלים סיווג קבלני

  ישנם, כאמור 5 סוגי סיווג קבלני. העלייה בין סיווג לסיווג משתנה ועולה באופן מדורג, ותלויה, בין השאר, בניסיון אותו הקבלן צובר. לרוב, כאשר קבלן מעוניין להגיש בקשה לעלות שלב בסיווג שלו, עליו לפנות לרשם הקבלנים בתום שנה לאחר קבלת אישור הסיווג הקודם שלו. כמובן שישנם מקרים יוצאי דופן, ובהם תאושר בקשת הסיווג באופן חריג ושונה מתנאים אלו תמורת תשלום ערבות.

  רשם הקבלנים סיווג

  קבלנים רשומים בישראל מודעים היטב לנושא הסיווג, ואין ספק כי רשם הקבלנים סיווג הוא עניין שמעסיק רבים מהם. לא כל אדם שפונה אל רשם הקבלנים יוכל להירשם כקבלן בעל הסיווג בו הוא מעוניין. זאת משום שעל מנת לעשות סדר בדברים – רשם הקבלנים קבע חוקים ברורים בנושא. הגעתם לנקודה שבה אתם רוצים להגדיל את הסיווג שלכם בתור קבלנים רשומים? מעוניינים לעשות זאת בדרך המהירה והנוחה ביותר? פנו עוד היום אל חברת קומות רישום קבלנים וקבלו שירות מוביל בתחום.  

  רשם הקבלנים סיווג – מתי אפשר להגדיל את הסיווג? 

  אם מה שמעניין אתכם בתחום של רשם הקבלנים סיווג זו השאלה מתי תוכלו להגדיל את הסיווג שלכם כקבלנים רשומים, חשוב שתכירו את החוקים בפועל: 

  • ניתן להגיש בקשה כזאת רק אחרי שחלפו 12 חודשים לפחות מהסיווג הקודם שקיבלתם. 
  • כדי להגיש את הבקשה יש לפנות בצורה מסודרת אל רשם הקבלנים. 
  • רק אם תוכיחו שסיימתם עבודות בהיקף הנדרש תוכלו לקבל העלאה בסיווג. 

  אם מדובר על פרויקט למגורים שבניתם ושהייתם אחראים עליו, יהיה עליכם להוכיח שהפרויקט כלל לפחות כ-80% מההיקף הכולל למ"ר של תקרת הסיווג הקודם שלכם. חשוב להבין שרשם הקבלנים מקבל אינספור בקשות כאלה מידי חודש ולכן, אם אתם רוצים לזרז את העניין ולא לבזבז זמן יקר, כדאי שתבדקו איך אתם עושים זאת. 

  סיוע מקצועי – חברת קומות רישום קבלנים לשירותכם  

  חברת קומות רישום קבלנים הוקמה בשנת 2005 ומאז ועד היום היא נתנה שירותים שונים לאינספור קבלנים ברחבי הארץ. לכן, אם גם אתם זקוקים לשירות בתחום של הגדלת הסיווג שלכם כקבלנים רשומים – זו הכתובת הנכונה עבורכם. בנוסף, החברה עוסקת גם בתחום של קניה ומכירה של חברות קבלן רשום. בהתאם, אם אתם זקוקים לייעוץ כדי לקבל את ההחלטה הנכונה לכם, למה שלא תפנו עוד היום אל חברה מקצועית זו? אנשי הצוות של החברה זמינים עבורכם תמיד במספר: 073-215-8309 כך שאתם מוזמנים להשאיר פרטים, להתקשר וליהנות משירות שכולל מקצועיות לכל אורך הדרך.

  סיווג קבלנים רשם הקבלנים

  קבלנים רבים שעוסקים בתחום הבניה מודעים היטב לנושא של סיווג קבלנים, שכן אדם לא יכול לקבל מיד את הסיווג הכי גבוה שיש. רשם הקבלנים, כדי לעשות סדר דברים, קבע הגבלות וחוקים ברורים בנושא. זאת כדי שכל קבלן יוכל לקבל את הסיווג המתאים לו ולהירשם בהתאם. עם זאת, לאחר תקופה מסוימת ואחרי שקבלן ביצע את המוטל עליו בהתאם לסיווגו הקודם, הוא יוכל להגיש בקשה לשינוי הסיווג שלו כקבלן רשום. איך עושים זאת ואל מי פונים? חברת קומות רישום קבלנים זמינה עבורכם ויכולה לסייע לכם לכל אורך הדרך. 

  סיווג קבלנים – מתי אפשר להגיש בקשה להגדת הסיווג? 

  אם גם אתם פועלים בשטח בתור קבלנים רשומים מזה זמן מה, טבעי שתחשבו על הנושא של סיווג קבלנים – כמו גם על האפשרות להגדיל את הסיווג האישי שלכם. אם אתם תוהים מה אומר החוק בנושא ואיך עושים את זה נכון, כדאי שתדעו: 

  • לאחר 12 חודשים מהתאריך שבו קיבלתם את אישור הקבלן הקודם שלכם, תוכלו להגיש בקשה להגדלת הסיווג ולא לפני כן. 
  • הדרך להגדיל את הסיווג עוברת, כמובן, אצל רשם הקבלנים. 
  • ניתן להגיש בקשה להגדיל את הסיווג בכל פעם בדרגה אחת בלבד. 
  • עליכם, בתור הקבלנים הרשומים, להוכיח שסיימתם עבודות בהיקף הנדרש. 

  קבלן רשום שירצה להגדיל את הסיווג שלו נדרש להוכיח שהוא סיים עבודות בפועל בהיקף כספי של כ80% 

  לפחות בהתאם לסיווג הקודם שלו. 

  מדוע כדאי להיעזר במומחים ואל מי מומלץ לפנות? 

  בין אם אתם רוצים לנסות ולהעלות את הסיווג שלכם כקבלנים ובין אם אתם רוצים לבצע פעולות אחרות, כמו השכרת רישיון קבלן רשום, כדאי שתדעו: לא מומלץ לנסות לעשות זאת לבד. לפנות אל רשם הקבלנים כדי לבצע פעולות שונות זה לא עניין של מה בכך, ולמעשה, קבלנים שניסו לעשות זאת לבד מצאו את עצמם מסתבכים עם בירוקרטיה מורכבת במיוחד. לכן אתם מוזמנים לפנות אל חברת קומות רישום קבלנים ולקבל ממנה סיוע. חברה מקצועית ומובילה בתחום זה, הוקמה כבר בשנת 2005 – כאשר לאנשיה ידע וניסיון רב. 

  רוצה להיות קבלן רשום? אנחנו הכתובת!   מאמרים  בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות