לפרטים חייגו:
073-215-8309

קבלן רשום

  תעודת קבלן רשום

  עובדים פלסטינים 


  קצת עובדות בנושא

  כיום מועסקים בישראל רק בענף הבניין בקירוב 80,000 עובדים פלסטינאים חלקם עם אישורי שהיה יומי וחלקם עם אשרת שהיה ללון בתוך גבולות הארץ.

  בתחום הבנייה הזכות והאפשרות להעסקת פועלים פלסטינאים נתונה רק מי שהוא קבלן רשום ברשם הקבלנים יכול לקבל מכסה היתרים להעסקת פועלים פלסטינאים בשטחי מדינת ישראל.

  את הבקשה לקבלת היתרים להעסקת עובדים פלסטינאים בענף הבניין יש להגיש למת"ש ( מדור התשלומים) של רשות האוכלוסין וההגירה במשרד הפנים וניתן לעשות זאת בתשע לשכות שונות ברחבי הארץ והם: רשות ההגירה והאוכלוסין , אשקלון, באר שבע, נתניה, חדרה, ירושלים, עפולה, פתח תקווה, רחובות, תל-אביב.

  הבקשה כאמור נסמכת על "נוהל העסקת עובדים פלסטינאים בישראל בענף הבניין 9.1.1001 של רשות האוכלוסין וההגירה ועל הקבלן להתחייב להעסיק את העובדים אך ורק לשם המטרה אליה הם יועדו על פי ההיתר של כל עובד ועובד.

  קבלן/חברה קבלנית מעוניינת להשיג מכסות להעסקת עובדים פלסטינאים?

  חברתנו עוסקת בתחום השגת מכסות העובדים והרישיונות מול משרד האוכלוסין וההגירה מאז 2005, אנו  בעלי נסיון עתיר בהגשת בקשות מסוג זה ונשמח לעשות עבורך את ההליך בצורה מקצועית יעילה ומהירה.

  אם הינך חברה קבלנית רשומה ברשם הקבלנים וברצונך להעסיק עובדים פלסטינאים בענף הבניין? אל תהסס פנה אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ללא התחייבות.

  דוגמאות אישור:

  • אישור שהיה בארץ של מנהלת התיאום והקישור האזרחית.

  אישור שהיה בארץ של מנהלת התיאום והקישור האזרחית

   

   

   

   

   

   

  • רישיון והיתר העסקה של עובדים פלסטינאים בתחום הבניין

  רישיון והיתר העסקה של עובדים פלסטינאים בתחום הבניין

   

   

  Photo by Ivan Henao on Unsplash

  רוצה להיות קבלן רשום? אנחנו הכתובת!   מאמרים  בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות