לפרטים חייגו:
073-215-8309

קבלן רשום

  תעודת קבלן רשום

  קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות 


  קבלן מוכר הינה הגדרתו של קבלן אשר שמו נכלל במאגר הקבלנים המוכרים לביצוע עבודות ממשלתיות. מונח זה נקרא בעבר גם קבלן כוכבית, אותם ניתן למצוא בפנקס המתנהל ב "מאגר הקבלנים המוכרים" ומתעדכן חודש בחודשו.

  הבקשה מוגשת באופן ישיר לוועדה הבין-משרדית, לקביעת מסירות עבודות לקבלנים מוכרים בהתאם לקריטריונים, אותם ניתן למצוא בתקנון הוועדה וכן באתר מנהלת קבלן מוכר.
  רישום קבלן מוכר יהיה מקבילה של רישומו כפי שהוא מופיע בפנקס הקבלנים בהתאם לסיווגו ולענף בו הוא רשום עדכוני רשם הקבלנים חלים 1.4 וכן 1.10 בכל שנה.
  הרישום בקבלן מוכר היינו לתקופה של שנתיים ויש לחדשו עד 45 יום בטרם פג תוקפו.

  חשוב לזכור כי אם לא תוגש בקשה לחידוש רישום לקבלן הרישיון ימחק ויהיה צורך בהגשת בקשה חדשה לרישום הקבלן מחדש!

  ברישום חדש וכן בחידוש רישום, תוגש בקשה למנהלת קבלן מוכר בצירוף כל הטפסים הרלוונטיים, הבקשה תוגש באופן מקוון, את הטפסים נדרש להגיש גם באופן מקורי או נאמן למקור והכל בהתאם לדרישות המנהלת בשליחות או בדואר רשום.

  הרישום בפנקס הקבלנים מהווה תנאי מקדים לרישום הקבלן במאגר הקבלנים המוכרים והוא יהיה בכפוף ובהתאמה לרישומו כיום בפנקס הקבלנים, ככל ולא תתאם בקשת הרישום לקבלן מוכר על פי סיווג הקבלני יתאפשר לקבלן להגיש בקשתו בסיווג נמוך ביחס לסיוגו בפנקס הקבלנים.
  תאריך עדכון אחרון להנחיות הגשה פורסם בשינויו ביום 01.11.2023

  ברישום למספר ענפים יציג הקבלן את הראיות לניסיונו כלפי כל עבודה בנפרד בתצהיר ותוסיף אותם לבקשת הרישום.
  רישום קבלן מוכר וכן חידוש רישום פטורים מאגרת רישום!
  קבלן מוכר יציג עבודות לצורך בקשתו בהיקף של 6 שנים אחרונות ובלבד שבמהלכם היה רשום בפנקס הקבלנים.

  באפשרותו של הקבלן המבקש להירשם להציג את ניסיונו על סמך 6 השנים האחרונות והוא יכול לעשות זאת, באמצעות אחת מתוך שתי החלופות או שתי עבודות בסך הנדרש או צבר עבודות (מכלול של עבודות בזמנים ואתרים שונים) אלו למעשה הם שתי החלופות הסכומים על פי הקריטריונים.

  להלן טבלה המסבירה את דרישת הצגת העבודות שבוצעו על ידי המבקש:

  דוגמא לתעודת קבלן מוכר דו שנתית

   

  חידוש רישום כל 24 חודשים של רישיון הקבלן המוכר וכן הוספת ענפים בפנקס הקבלנים וכן בקבלן מוכר, אנו נבצע עבורך את מבוקשך מול מנהלת הקבלנים מוכרים יש לנו את הניסיון העתיר בתעסוקה מול המנהלת באישור בקשות וסיווגים לכלל החברות הגדולות ובכלל הענפים הזמינים לרישום, צור קשר עוד היום.

  אנו נאסוף את כל החומרים הרלוונטיים ונבצע ההגשה כמעט באופן עצמאי נשתדל לא להטריח אותך היות שאנו מכירים כי משאב הזמן הוא העיקר בעסק שלך ולכן אנו נעשה עבורך את כל העבודה א'- ת'.

  פנו עוד היום לשיחת ייעוץ ונשמח לתת מידע ולסייע- ✅בהעלאת שינוי סיוג קבלן מוכרקבלן רשום, הוספת ענפים רישום חדשחידוש רישיון קבלן מוכר לשנים 2024-2026.

   

   

   

   

  רוצה להיות קבלן רשום? אנחנו הכתובת!   מאמרים  בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות