לפרטים חייגו:
073-215-8309

קבלן רשום


תעודת קבלן רשום

קבלן רשום תנאים 


בעת רישום בתור קבלן רשום תנאים מסוימים חייבים להתקיים. הניסיון, התעודות המקצועיות ואישורים על הכשרות הם רק חלק מהם. בכדי לצלוח את התהליך תוכלו להיעזר בשירותיה של חברה אמינה אשר עוזרת לקבלנים לקבל את רישיונם. הם יסייעו לכם במציאת המסמכים וההוכחות הדרושות, כמו גם יטפלו בכל נושא ביורוקרטי בכדי שאתם תוכלו לזכות בשקט הנפשי שלכם ובסוף התהליך לקבל את הרישיון.

קבלן רשום תנאים לרישום בפנקס הקבלנים

אנשים רבים אשר עסקו בתחום העבודות הנדסה בנאיות תרים אחר האפשרות לזכות בתואר קבלן רשום תנאים לרישומם הם כלהלן:

  • בעלי ניסיון מוכח אשר מגובה בראיות או מעבר מבחנים אשר מאשרים את מקצועיותו של הקבלן ואת ניסיונו בשטח.
  • בעל מסמכים אשר מאשרים את סיום לימודיו בהצלחה בתחום.
  • בעל תעודת עוסק מורשה.
  • בעל הסכמה חתומה בידי המבקש לאימות היעדר הרשעות פליליות.
  • אישורים נוספים המעידים על ניסיון בענף הראשי או המשני, אשר בנוגע אליו מוגשת הבקשה לרישיון קבלן.

בעת הגשת הבקשה ישנם תנאים נוספים שיש לשמור עליהם – הגשת כל הטפסים והמסמכים הרלוונטיים במקור בלבד, הקפדה על מילוי נכון של כל הפרטים באופן המלא והברור ביותר ועוד. את כל הנקודות הקטנות אשר יכולות לסייע לכן לקבל את הרישיון תוכלו לקבל מחברה אשר תעזור במילוי הטפסים והגשת הבקשה.

קבלן רשום תנאים

אתכם לאורך כל הדרך

בין אם אתם מעוניינים להירשם כיחיד או כתאגיד (שותפות או חברה), סביר להניח כי עזרה מאנשי מקצוע בתחום לא תזיק. החל משנת 2005, אנו בחברת "קומות – רישום קבלנים" מבצעים רישום קבלנים והגדלות סיווג בכל הענפים, הראשיים והמשניים. אנו מבינים כי התהליך עלול להיות זר לאנשים רבים, ועל כן נשמח לבצע אותו עבורכם ולטפל בכל הגורמים הטכניים והביורוקרטיים שבדרך. בכל שלב של התהליך תוכלו לקבל עדכון בנוגע למצב הבקשה, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ומענה לכל שאלה שעלולה להתעורר בכל שלב לאורך הדרך.

קבלן רשום תנאי קבלה

אתה מחפש מידע אודות הנושא של קבלן רשום תנאים? תוהה האם שווה לך להתאמץ כדי להיות קבלן רשום? כדאי שתדע: התשובה היא חד-משמעית כן. אם תחשוב כיצד אתה היית בוחר קבלן שיבצע אצלך עבודות בבית, היית רואה שעצם העובדה שהוא "קבלן רשום" משפיעה עליך. קבלן שהוא רשום הינו רציני ומקצועי יותר ולכן כדאי גם לך לקחת בחשבון את האפשרות הזאת. תוהה איך עושים זאת? חברת קומות רישום קבלנים זמינה עבורך עם כל אנשי המקצוע שלה ויכולה לסייע לך בתהליך. 

קבלן רשום תנאים – מה באמת צריך לדעת? 

בבואך לראות מהם התנאים שיהפכו אותך לקבלן רשום, עולים מספר פרטים שאי אפשר להתעלם מהם, כמו לדוגמא: 

  • המקצוע – אתה חייב להיות איש מקצוע שמבצע עבודות הנדסה ואדריכלות, בנאות ועוד. 
  • הניסיון – אתה חייב להיות קבלן שמגיע עם ניסיון בתחומים שבהם הוא עובד. 
  • תואר – קבלן רשום בדרך כלל יצטרך להיות בעל תואר הנדסאי או מהנדס. 

חשוב לדעת: בפועל ניתן לקבל תואר של קבלן רשום גם בלי התנאים האלה, אך במקרה כזה יהיה צורך להציג לא מעט המלצות של בעלי מקצוע שונים. נקודה נוספת שכדאי לך להתייחס אליה, זו העובדה שעם התואר "קבלן רשום" תוכל כמובן גם לגשת למכרזים ממשלתיים שונים. 

בואו להיות קבלן רשום בקלות, במהירות ובעזרת הטובים ביותר בתחום 

החלטת שאתה רוצה להיות קבלן רשום ואתה רוצה לקצר את התהליך? חברת קומות רישום קבלנים, שהוקמה בשנת 2005, היא הכתובת עבורך. החברה מסייעת לקבלנים לא רק להיות קבלנים רשומים, אלא בכל מה שקשור למונח "קבלן רשום". כלומר, אם בעתיד תרצה למכור חברת קבלן רשום תוכל לפנות לכאן ואם תרצה להעלות את הסיווג שלך – גם בכך תוכל לקבל עזרה. החברה מגיעה עם ניסיון רב שנים ועם לא מעט לקוחות מרוצים, אז למה לחשוב פעמיים? כפי שראית, אם תהיה קבלן רשום זה יפתח לך אינספור דלתות מקצועיות, כך שאתה מוזמן ליצור קשר עוד היום עם משרדי החברה.

רוצה להיות קבלן רשום? אנחנו הכתובת!
מאמרים  בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל