לפרטים חייגו:
073-215-8309

קבלן רשום


תעודת קבלן רשום

קבלן רשום 


מעוניינים לרכוש דירה חדשה? אולי להוסיף חדר למשרד שלכן? כאשר אתם מחפשים אחר קבלן, חשוב שתמצאו קבלן רשום בלבד! למה הכוונה? עבודה עם קבלן רשום משמעותה שישנו פיקוח על עבודתו של הקבלן ושאכן יש לו הידע הנדרש לתחום עיסוקו. עבודה מול קבלן שאיננו רשום וניסיונו איננו מקבל אישור מרשם הקבלנים טומנת בחובה סיכונים רבים. בבואכם לרכוש בית או להרחיבו – אל תיקחו סיכונים מיותרים, ותבחרו בקבלן מוכר!

 

קבלן רשום – מידע חשוב

קבלן מקצועי ואמין הוא קבלן מוכר הרשום בפנקס הקבלנים – כך מתאפשר פיקוח על טיב עבודתו. מדוע זה חשוב ומה זה אומר? בואו נבדוק זאת.

 

  • מיהו רשם הקבלנים?

רשם הקבלנים הוא נציג משרד הבינוי והשיכון והוא אחראי לרישום הקבלנים בפנקס המיועד לכך, כמו גם מעקב שהם אכן עומדים בכל התנאים הנדרשים. מה עושים כאשר קבלן אינו עומד בתנאי הרישום של הקבלנים העוסקים בעבודות הנדסה? רשם הקבלנים רשאי לדחות את בקשתו של הקבלן, למחוק את רישומו של הקבלן ואף לקבוע מחדש את סיווגו הכספי של אותו קבלן.

 

  • היתרונות ברישום בפנקס הקבלנים

כיום החוק מחייב את רישומם של הקבלנים השונים בארץ בפנקס הקבלנים. בין אם אתם עוסקים בקבלנות ראשית כמו תשתיות, או בענפי קבלנות משניים כמו שיפוצים או חשמל, עליכם להירשם בפנקס הקבלנות. רישום זה נועד, בראש ובראשונה, לצורכי מעקב ואף הטלת קנסות על קבלנים החורגים מחוקי העבודה והסטנדרטים הנדרשים. במקביל לרישום בפנקס, וככל שהקבלן צובר וותק בתחום עיסוקו – בהתאם, הסיווג המקצועי שלו גדל. כתוצאה מכך, יש באפשרותו לגשת למכרזים ממשלתיים לצד אלו העירוניים. הגשת מועמדותו למכרזים אלו תאפשר לו, בטווח הארוך, גם להניב רווחים כספים וכמובן – להמשיך ולעלות בדרגת הסיווג שלו.

 

עבודת קבלן מקצועית – לנכס המיוחד שלכם

אין ספק, עבודות הבנייה כיום דורשות הקפדה על כללים רבים. בין אם מדובר במעקב אחר עבודות הנדסיות, שיפוצים ואפילו אינסטלציה – חשוב לעבוד עם קבלן רשום. כך יש לכם שקט נפשי בעבודת השיפוץ או הבנייה שלכם ויש לכם עם מי לדבר, במקרה הצורך.

רוצה להיות קבלן רשום? אנחנו הכתובת!
מאמרים  בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל