לפרטים חייגו:
073-215-8309

קבלן רשום

  תעודת קבלן רשום

  קבלנים רשומים 


  מחדשים את הדירה שלכם? אולי החברה שלכם מתרחבת וכך גם חדרי המשרדים? מזל טוב! השלב הבא הוא לבחור קבלנים: בין אם הם עובדים בענפי ההנדסה או האינסטלציה, קבלנים איכותיים הם חלק משמעותי מהפרויקט שלכם. חשוב להדגיש כי בחירת קבלנים רשומים היא הבחירה הנכונה לעשות בתהליך עבודה זה. קבלנים הדואגים לרשום עצמם אצל רשם הקבלנים הם אנשי מקצוע אמינים ואחראים – ואיתם תרצו לעבוד.

  דגשים בבחירת קבלנים רשומים

  כמו בתחומים אחרים הדורשים את מיומנותו של איש מקצוע, תהליך בחירת קבלן רשום איננו פשוט. בהתאם, חשוב שתעקבו אחר מספר דגשים שיבהירו לכם את חשיבות הנושא.

  • מה תפקידו של הרשם?

  אין זה משנה באיזה ענף הם עובדים, על קבלנים להירשם אצל הרשם. תפקידו של הרשם כולל, בין השאר, את ניהול פנקס הקבלנים. תפקיד זה כולל את רישום הקבלנים או ביטול ההרשמה שלהם, כמו גם את עדכון הסיווג המקצועי והכספי של הקבלנים. תפקידיו הנוספים של הרשם כוללים את הנפקת הרישיון של הקבלנים, ומעקב אחר הליכי משמעת מול קבלנים אשר לא שמרו על נהלי עבודה תקינים.

  • ענפי הרישום וסיווגם של הקבלנים

  ייתכן וזה יפתיע מעט, אך קיימים ענפי קבלנות רבים. ענפים אלו מתחלקים לשני ענפים מרכזיים: מרכזי ומשני. קבלנים השייכים לענף המרכזי מתמחים בתחומים, כמו למשל, בבניה, כבישים, תשתיות ואף גשרים. קבלנים המעוניינים לשנות ענף או לגשת מכרזים ממשלתיים – עליהם, ראשית, להגיש בקשה לשינוי סיווג. לרוב, בחלוף שנה מאז הגשת הבקשה הקודמת לעדכון סיווג, ובהתאם לוותק הרלוונטי, ביכולתו של קבלן לפנות לרשם באמצעות טפסים רשמיים.

  • היכן לחפש קבלנים רשומים?

  הגעתם למסקנה כי בחירה בקבלנים רשומים היא הבחירה הנכונה, ולמעשה היחידה, שתשרת אתכם. אבל איך מחפשים קבלנים רשומים? והיכן? ישנם אתרי אינטרנט רשמיים המפרסמים רשימות מעודכנות של קבלנים מוכרים הרשומים בפנקס. אתרים אלו, שמרביתם הם ממשלתיים, יסייעו לכם רבות ויקלו על תהליך החיפוש של הקבלן הרלוונטי עבורכם; קבלן רלוונטי שלא ירמה וישרת אתכם נאמנה.

  קבלנים רשומים ברשם הקבלנים

  מעוניינים להיות קבלנים רשומים? אינכם בטוחים כיצד תצלחו את הבירוקרטיה שיש לעבור מול רשם הקבלנים? או שאולי אתם קבלנים שאינם רשומים ותרצו רק לשכור רישיון קבלן עבור פרויקט מסוים שבו אתם מעורבים? דעו שהגעתם למקום הנכון ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. חברת קומות רישום קבלנים מספקת בהצלחה את כל השירותים הנגזרים תחת המונח "קבלן רשום", כך שאין ספק שכאן תוכלו לקבל שירות מקצועי לכל אורך הדרך.  

  איך תהפכו להיות קבלנים רשומים במהירות? 

  בעבר, להיות קבלן רשום זה לא היה עניין פשוט. היה צורך לפנות אל רשם הקבלנים בדואר, להגיש עוד ועוד מסמכים ובדרך כלל התהליך היה לוקח זמן רב. עם זאת, חשוב שתדעו: שום דבר לא צריך לעצור אתכם אם אתם רוצים להיות קבלנים רשומים, שכן היום חברות מקצועיות יכולות לסייע לכם בעניין. התהליך פשוט וכולל שלבים שונים כמו: 

  • שיחה ראשונית שבה תוכלו להבהיר לנציגי החברה לאיזה ענף קבלני תרצו להיות רשומים 
  • הבהרה לגבי השירות הדרוש לכם (רישום, העלאת סיווג או כל שירות אחר בתחום הזה)
  • הגשת כל המסמכים הנדרשים אל רשם הקבלנים 

  ובנוסף, הזמנת שירות זה יאפשר לכם ליהנות גם מבדיקת סטטוס הבקשה שלכם. כשאתם לא עושים את הדברים לבד הכול נראה אחרת, ולכן זה לא מפליא שתוך, מקסימום, 60 יום תוכלו להיות רשומים. 

  היעילות והניסיון 

  חברת קומות רישום קבלנים היא החברה המובילה בשוק היום בכל מה שקשור לרישום של קבלנים – כולל תיווך, קניה ומכירה של חברות קבלן רשום. החברה, שהוקמה בשנת 2005, מביאה איתה לא רק ניסיון עשיר אלא גם מקצועיות ועובדים בעלי תודעת שירות גבוהה. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שאם תתקשרו עוד היום למספר: 073-215-8309 תיהנו גם מאדיבות, אז למה לחשוב פעמיים? אין זה משנה איזה סוג של שירות תרצו להזמין מחברת קומות רישום קבלנים, כי בכל מה שקשור למונח "קבלן רשום" זו הכתובת הטובה ביותר שתוכלו לחשוב עליה.  

  רוצה להיות קבלן רשום? אנחנו הכתובת!   מאמרים  בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות