לפרטים חייגו:
073-215-8309

קבלן רשום

  תעודת קבלן רשום

  רישיון קבלן 


  רישיון קבלן הוא האסמכתא החוקית לכך כי אתם רשאים לעסוק בפרויקטים בהיקפים גדולים

  זהו שלב הכרחי עבור אלו בעוסקים בענף הבניה ההנדסית ומבקשים לעבוד ולרכוש ניסיון באופן חוקי. חשוב לזכור כי קבלן שאינו רשום מוגבל לעבוד בסכומי תקרה נמוכים פר עבודה ולא יוכל לחרוג מהיקפים כספיים אלו. הרישיון מגדיר מספר גורמים המשפיעים על הפרויקטים בהם הקבלן יכול לעסוק. דרגת בסיווג שלו מגבילה את היקף העבודה המקסימלי מבחינה כספית, סוג העבודות המאושרות לביצוע, כשבמידה ומדובר על קבלן בנייה הרי שהרישיון קובע גם את שטח הבניה החדשה המקסימלית אותה יכול הקבלן לבנות.

  רישיון קבלן

  היתרונות הרבים של רישיון קבלן

  ניתן לראות כי בתקופה האחרונה, רשם הקבלנים עושה את כל שביכולתו על מנת להגדיל את מודעות הציבור לחשיבותם של קבלנים בעלי רישיון קבלן. על כן ישנה חשיבות רבה להנפקת רישיון מסוג זה. חלק מיתרונותיו כוללים:

  • הרישיון מקנה את הלגיטימציה החוקית לעסוק העבודות הנדסה בנאיות בהיקפים כספיים גדולים יותר. זאת בתלות של הסיווג שלכם.
  • הרישיון מעניק לכם אמינות בקרה בלקוחות שלכם. הם יודעים כי העבודה שלכם מפוקחת ומאושרת על ידי רשם הקבלנים ולכן לא יהססו לשכור את שירותכם.
  • הוא מאפשר גישה למכרזים עירוניים וממשלתיים.
  • תוכלו לעסוק בסוגי עבודה שונים המאושרים על פי הענף הראשי או משני אותו רישיון הקבלן מאשר.
  • רישיון קבלן רשום מאפשר הבאתם של עובדים פלשתינאים לפי הצורך העבודה.

  קבלן מקצועי הוא קבלן עם רישיון

  חלק בלתי נפרד מהעבודה שלכם בתור קבלנים הוא השמירה על הבטיחות. עבודתכם חייבת לעמוד בתווי התקן המחמירים ביותר, ועל מנת שתוכלו לעשות זאת אתם חייבים לרכוש את הניסיון הדרוש לאורך זמן וריבוי פרויקטים. הרישיון שלכם יהווה את האישור כי אכן עשיתם את הדרך הנדרשת על מנת שתוכלו להיות אנשי המקצוע המיומנים והאמינים ביותר. חברת "קומות רישום קבלנים" ילוו אתכם לאורך מסע חשוב זה, תוך מתן ייעוץ והכוונה כיצד למלא ולהגיש טפסים אלו באופן המיטבי.

  הוצאת רישיון קבלן

  רוצה רישיון קבלן? חשוב לך לעבור בצורה חוקית ומעוניין להיות קבלן רשום? אין ספק שאתה צודק. אומנם זה נכון שבישראל עובדים גם קבלנים שאינם רשומים, אך בפועל, כשלקוח מחפש קבלן טוב לביצוע עבודה כלשהי, כמעט תמיד הוא יעדיף את מי שיש לו רישיון ואת מי שמוגדר כקבלן רשום. תוהה כיצד לעשות זאת ומהי הדרך המהירה שתוביל אותך ליעדך? אתה מוזמן לפנות בהקדם אל חברת קומות רישום קבלנים

  למה חשוב להוציא רישיון קבלן? 

  במדינת ישראל, ככל שחולפות השנים, אנחנו רואים שיש יותר ויותר קבלנים שמציעים שירותי בניה ושיפוצים לקהל הרחב. עם זאת, כפי שכבר ראינו, הלקוח הממוצע בימינו לא ירצה לבחור בצורה שרירותית את הקבלן שיבנה לו את הבית. לכן עדיף להיות קבלן רשום עם רישיון, שכן בצורה כזאת: 

  • ניתן לבצע עבודות בהיקפים גדולים יותר 
  • הלקוח נחשף בעיקר לקבלנים רשומים עם רישיון ולכן הסיכוי לקבל עבודות גבוה יותר 
  • זה מעיד, מבחינת הלקוח, על רצינות, מקצועיות וגם וותק בתחום 

  לכן אין זה משנה איזה סיווג קבלני תרצה שיהיה לך, כי מה שבטוח הוא שאם תפנה עוד היום אל חברה מקצועית שתעזור לך בקבלת הרישיון הנחשף – העסק שלך יתקדם בצורה משמעותית ולכן זה רצוי. 

  כיצד מוציאים רישיון קבלן?

  רוצה להוציא רישיון קבלן? למכור את חברת הקבלן הרשום שלך? או שאולי אתה רוצה לבצע העלאת סיווג ולא יודע איך? מנסה להירשם כקבלן בענף קבלני כזה או אחר וקצת הלכת לאיבוד? חברת קומות רישום קבלנים נמצאת כאן בשבילך. החברה הוקמה כבר בשנת 2005 ומאז ועד היום המומחים שלה נתנו שירות לאינספור קבלנים מכל רחבי הארץ. אין זה משנה אם ניסית להשיג לבד את הרישיון הדרוש לך או לא, כי בכל מקרה, אם אתה יכול לפנות אל הטובים ביותר וכך לקצר את העניין, למה לחשוב פעמיים? התקשר עוד היום למספר: 073-215-8309 ותצא מרוצה מהחברה ומשירותיה המקצועיים. 

  חידוש רישיון קבלן

  חידוש רישיון קבלן

  קבלנים רשומים נהנים משלל יתרונות על פני מתחריהם שטרם עשו את הצעד החשוב הזה. פרויקטים יוקרתיים ונרחבים יותר זמינים להם במסגרת פעילותם והם אפילו יכולים לגשת למכרזים ממשלתיים ולקבלם יד ראשונה וללא פערי תיווך וקבלנים אחרים שגוזרים עליהם אחוזים בדרך . עם זאת, הרישום אינו נותר על כנו לנצח. כדי להבטיח שהקבלן שומר על סטנדרטים מקצועיים גבוהים וממשיך להכשיר את עצמו ואת עובדיו כדי לעמוד בהם, דורש משרד הבינוי והשיכון לחדש את הרישוי כל תקופה וכל חידוש יינתן למשך שנתיים. קומות רישום קבלנים ישמחו ללוות אותך בתהליך ולחסוך זמן יקר וטרחה מיותרת.

  משרד הבינוי והשיכון מקדיש מאמצים רבים כדי לאכוף את התקנים שהציב בתחום הבנייה ומתנה בפני קבלנים שלל תנאים כדי לקבל נגישות לפרויקטים גדולים, יקרים ורגישים יותר. איבוד מעמד קבלן רשום עשוי לפגוע משמעותית בהזדמנויות שעומדות לרשותך בענף שלך. לכן, חידוש רישיון קבלן הוא מהלך קריטי שחשוב לנקוט בו בהקדם.

  חידוש רישיון קבלן בליווי המומחים

  הקריטריונים לחידוש הרישיון משתנים מאיש מקצוע לאיש מקצוע. בין אם מדובר ביחידים (רישום יחיד) או בחברות (רישום תאגיד), בקבלני בנייה או שיפוצים, בעלי הכשרה מבית ספר מקצועי או עם תואר בהנדסה, התנאים הנדרשים עבור חידוש רישיון קבלן עשויים להשתנות באופן ניכר. כחלק מהתהליך, יהיה עליך להגיש תצהיר חתום כי עד כה אמרת בכל תנאי הרישיון ובקריטריונים של הסיווג שלך בפנקס. לאחר מילוי כל הטפסים הנדרשים וצירוף המסמכים שיוכיחו את רמת הכשרתך וניסיונך, ניתן יהיה להגיש אותם לרשם הקבלנים. התהליך לא פעם יכול להתעכב ולהסתבך. עם הייעוץ המקצועי הנכון יהיה באפשרותך לחסוך תסכולים רבים ולהבטיח כי פעילותך העסקית לא תיפגע. 

  כל מה שנדרש לחידוש הרישיון של הקבלן

  משלב איסוף המסמכים ועד כלל ההתקשרויות מול רשם הקבלנים, צוות קומות רישום קבלנים ילווה אותך באופן צמוד. סייענו לקבלנים רבים במשרד בתהליך חידוש רישיון קבלן שנלקח לקבלן מכל סיבה שהיא וצברנו ידע ובקיאות רבה בכל התנאים הנדרשים ובכל היבטי התהליך. כדי להבטיח שהתהליך יעבור על הצד הטוב ביותר, אנו מעמידים לרשותך אנשי מקצוע מיומנים. הצוות שלנו ישמח להשיב על כל שאלה שעשויה להיות לך ולספק לך את כל המידע הדרוש לקראת התהליך. לפרטים נוספים על השירות, ניתן להשאיר פרטים באתר.

  מחיקה מפנקס הקבלנים

  לעיתים יש מצבים בהם הקבלן לא עודכן מראש ורישומו נמחק מאת פנקס הקבלנים, מצב זה יכול להכניס את הקבלן לבעיה רצינית במידה והקבלן מצוי באותה העת בביצוע עבודות או עומד לקבל עבודות במצב מסוג זה, אם נמחקת מפנקס הקבלנים כנראה ישנה סיבה שאינה ידועה לך, אך אל דאגה זהו לא סוף פסוק, ,לקוחות רבים הסתייעו בחברת קומות רישום קבלנים ובמהלך ייעוץ והכוונה מעשית וטובה, הוחזר לבסוף רישיון הקבלן שלהם ואף בזמן קצר.

  רוצה להיות קבלן רשום? אנחנו הכתובת!   מאמרים  בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות